Productomschrijving
Handige aandrukrol om o.a. hpl of ander plaatmateriaal aan te drukken. Ideaal voor het aanrollen van akoestische isolatiematerialen.
Kenmerken
- Robuuste aandrukrol
- Ergonomisch handvat
- Beschikbare breedte: 75mm
Met de Rectavit aandrukrol realiseer je moeiteloos een krachtige en gelijkmatige verlijming zonder luchtbellen. Dankzij het compacte formaat met een rolbreedte van 75 mm en een totale lengte van 370 mm werk je uiterst nauwkeurig langs smalle stroken, kanten en randen. Deze robuuste aandrukrol is ideaal voor het stevig aanwalsen van contactlijm op plaatmateriaal, hpl en akoestische isolatie. Het ergonomisch gevormde handvat zorgt voor een stevige grip en een optimale krachtoverbrenging, zodat je langdurig en gecontroleerd druk kunt zetten zonder snelle vermoeidheid van je hand of pols.
Handige aandrukrol om o.a. hpl of ander plaatmateriaal aan te drukken. Ideaal voor het aanrollen van akoestische isolatiematerialen.
Onze productspecialisten helpen je graag met vragen over dit assortiment. Bel, mail of chat met ons!
Chat met ons